top of page

Acerca de

מסלולים.jpg

המסלולים שלנו

קבוצות העבודה בנויות על בסיס חודשי בצורת עבודה היברידית - בכל חודש נקיים שני מפגשים, האחד באופן פרונטלי

והשני באופן מקוון, במקום קבוע ונוח המותאם בדיוק לעבודה אינטימית בקבוצה.

בכל מפגש נחלוק עימכם ידע חדש, מעודכן ורלוונטי, שיקדם אתכם ויאפשר עבודה מדויקת ומקצועית על כל תכני העסק.

בדרך חווייתית ניעזר בתרגילי כתיבה, פעילות עם קלפי השראה, ושיחות מונחות להגברת היצירתיות והרחבת מנעד היכולות והאפשרויות שלך.

כחלק מכל מפגש, יתרגל כל אחד באופן אקטיבי את הנלמד, וביחד נייצר את התכנים הנכונים עבור העסק שלך.

וכמובן שנתעדכן, נתייעץ, נשתף ונפרגן בליווי תה חם או קפה עם משהו טעים ובריא.

מסלול-רבעוני.jpg

מסלול רבעוני

מסלול בסיסי המיועד לכל מי שמעוניין לשווק את העסק שלו בעצמו ברמה מקצועית.

במסלול זה נתמקד בבניית התשתית השיווקית של העסק שלך.

מה נלמד ונתרגל?

יצירת תוכן (המלך הבלתי מעורער של כל הזמנים) דרך השאלה מה הערך הייחודי שאתם מביאים? נלמד ונחדד את הערכים שלכם ושל העסק ונבין איך הם באים לידי ביטוי דרך התוכן השיווקי שלכם, ואיך לתקשר בדרך אותנטית את המוצרים או השירותים שלכם.

נבין שעקביות והתמדה הם המפתח להצלחה ונלמד ליצור תוכנית הוליסטית שנותנת מענה אמיתי ואפשרי. נתמקד במטרות והיעדים שלכם בעסק, מתוך סדר עדיפויות שנתפר בדיוק לצרכים שלכם.

נקבל בהירות לגבי שלוש שאלות מפתח שמובילות את העסק שלנו בדרך לצמיחה:

מי הקהל שלנו והיכן הוא נמצא? מה אנחנו מוכרים? ואיפה נמצאים ערוצי הרווח וההתקדמות לעסק שלנו?

 

ההשקעה שלך:

685 ש"ח לחודש (כולל מע"מ)

בהתחייבות לשלושה חודשים

*ניתן לשלם בשלושה תשלומים שווים

רבעוני
חצי-שנתי-3.jpg

מסלול חצי שנתי

מסלול המשך בו נעמיק את ההיכרות שלנו עם התכנים שלמדנו ונבסס את המיומנות שלנו בשימוש בכלים לשיווק דרך תוכן. המסלול יכלול מפגשים קבוצתיים, הרצאות של מומחים בתחומם וסדנת מאסטר אקטיבית.

מה נלמד ונתרגל?

קופי איכותי הוא הדרך שלנו לתפוס את הקהל שלנו בזמן הקצר ביותר (שלוש שניות!) קופי טוב יניע לפעולה אקטיבית ולחשיפת התכנים הנוספים שחשובים לנו.

כולנו מכירים את הציטוט "תמונה אחת שווה אלף מילים" ולכן לוויז'ואל שאנחנו בוחרים יש משמעות גדולה ביכולת שלנו ללכוד את תשומת הלב של הקהל שלנו וביכולתנו להעביר מסר מדויק. ומה אם נשלב תמונה מעולה עם טקסט טוב?

מילת מפתח בשיווק המודרני היא קהילה. איך ניצור שיתופי פעולה שהם win-win, פיתוח אסטרטגיית תוכן המבוססת על פרגון, תמיכה ויצירת שיתופי פעולה שמובילים אותנו קדימה - ואיך ניצור שיתופי פעולה נכונים עם גופי תוכן גדולים ומרכזיים כמו עיתונים ומגזינים, אתרי תוכן מובילים, טלוויזיה ועוד.

ההשקעה שלך:

645 ש"ח לחודש (כולל מע"מ)

בהתחייבות לשישה חודשים

*ניתן לשלם בשלושה תשלומים שווים

חצי שנתי
מסלול שנתי
מסלול-שנתי.jpg

מסלול שנתי

סושיאל קלאב נוצר כקהילה לומדת, עובדת וצומחת. המסלול השנתי המורחב מעניק מרחב עבודה תומך ליצירת תוכן מדויק לשיווק העסק, ומתאים למי שרוצה להמשיך ולהתמיד בעשייה שיווקית מחוברת.

קבוצות העבודה המונחות, מהוות מקום בו תוכלו לייצר באופן עקבי תוכן מסודר על פי תוכניות העבודה שתבנו בהנחיה מקצועית. המסלול מאפשר מסגרת קבועה בה נפגשים מדי חודש ויוצרים גאנט תוכן חודשי – כך שנשארים על המסלול הנכון להתקדמות עסקית ולפיתוח רעיונות לתכנים, וממשיכים להיחשף לכלים חדשים להפצת תוכן.

כל זאת, תוך התייעצות קבועה עם מומחי תוכן שידריכו, ייעצו ויתמכו בהכנה העצמאית של התכנים הכתובים, הוויז'ואלים והסרטונים המיוחדים שלכם.

המסלול השנתי, לצד המשך יצירת התכנים לעסק והתרגול המונחה, ילווה בהרצאות וסדנאות מקצועיות בהנחיית אנשים מעוררי השראה בתחום השיווק, ההתפתחות והעסקים.

 

ההשקעה שלך:

600 ש"ח לחודש (כולל מע"מ), בהתחייבות לשנה 

*ניתן לשלם בשלושה תשלומים שווים

מדיניות ביטולים והחזרים
מסלול-אישי.jpg

מסלול אישי

מסלול זה נבנה עבור עצמאים, עצמאיות ובעלי עסקים המבקשים לייצר לעצמם מקום המותאם ספציפית לעסק שלהם, ומקדים את ההצטרפות לפעילות הקבוצתית.

כהקדמה לפגישה האישית, נקבל מכם את כל החומרים השיווקיים הקיימים – גישה לאתר האינטרנט, דף הפייסבוק או אפילו רק פלייר או קטלוג, במידה ואלו אינם נכסים דיגיטליים.

אנו נכין תשקיף עם המלצות, ובמהלך פגישה אישית של כשעתיים, ננתח ונכין ביחד איתכם תוכנית ראשונית לתהליך השיווק. נמליץ על מפת דרכים להמשך התהליך המותאמת אליכם ואל העסק שלכם באופן מדויק.

ניתן יהיה לקיים פגישות עבודה בהמשך, או להצטרף לאחת הקבוצות המתאימות לכם.

פגישה אישית מותאמת ניתן לקיים גם למי שכבר הצטרף לאחת הקבוצות, על מנת לדייק ולקדם את מי שמעוניין בכך.

 

ההשקעה שלך:

750 ש"ח, לא כולל מע"מ

לפגישה בת שעתיים

כל פגישה נוספת בהיקף של שעה - 400 ש"ח, לא כולל מע"מ

מדיניות ביטולים והחזרים

התקופה הזאת מחייבת גמישות ולכן אנחנו מזמינות אתכם להירשם ללא חשש. עם זאת חלק מרכזי ומשמעותי בעבודה במועדון מתבסס על עבודה בקבוצות קטנות ויחס אישי ולכן מספר המקומות מוגבל.

 

אנו נשתדל לקבל בהבנה את השינויים בתוכניות שלכם, ונלך לקראתכם ככל שנוכל. מדיניות הביטולים שמפורטת בהמשך מחייבת אתכם ואותנו, אלא אם כן יוחלט אחרת. ניתן לבטל השתתפות בקבוצה בהודעה למייל או לוואטסאפ.

 

במידה ותחליטו לבטל את השתתפותכם 7 ימים לפני המפגש הראשון של הקבוצה באזורכם, כתבו לנו מייל או שלחו הודעה בוואטצאפ ונחזיר לכם את כל הסכום ששילמתם בניכוי דמי הרשמה 5% או 100 ₪ - הנמוך ביניהם, ללא שאלות לגבי סיבת הביטול.

במידה ותחליטו לבטל לאחר המפגש הראשון נחזיר לכם 50% מסכום העסקה ולאחר המפגש השני לא נוכל לתת החזרים כספיים.

הכי חשוב שתמשיכו להיות סושיאליים - ללמוד, להתפתח ולהטיס את העסק שלכם קדימה!

רוצה לדבר איתנו באופן אישי?
לקבל פרטים נוספים על המועדון ואת הסילבוס המפורט?

תודה שפנית אלינו, אנו נחזור בהקדם

bottom of page